Our Team

Młodsza księgowa

Praca: Młodsza księgowa

Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach
Miejsce pracy: Szamotuły
Numer: StPr/21/0054
OBOWIĄZKI:
- pomoc ksiegowej przy rozliczaniu podatków,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Uprawnienia: podstawowe wiadomości z zakresu księgowości - wymagane

Wymagania inne:

- biegła znajomość obsługi komputera,- chęci do pracy,- możliwość przyuczenia,

Miejsce pracy:

Szamotuły

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach