Our Team

Młodszy księgowy

Praca: Młodszy księgowy

Archiwum Państwowe w Gdańsku
Dyrektor poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdańsk
Ogłoszenie o naborze Nr 83034

Warunki pracy

- praca w siedzibie urzędu a także wyjazdy krajowe związane ze szkoleniami

- budynek nieprzystosowany dla osób niepełnosprawnych ruchowo

- praca z biurowymi urządzeniami wielofunkcyjnymi

- praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym

Zakres zadań

  • obsługa programów Progman Płace, Zlecone, Przelewy, polegająca na : wyliczaniu wynagrodzeń pracowników zatrudnionych na umowę o pracę jak również na umowę zlecenie
  • wyliczanie i uzgadnianie podatku od wynagrodzeń i składek ZUS
  • obliczanie zasiłków chorobowych , opiekuńczych, macierzyńskich i rodzicielskich
  • sporządzanie przelewów dotyczących wynagrodzeń, podatków i składek ZUS
  • przygotowywanie dokumentacji i wyliczanie w sprawach emerytalno-rentowych
  • obsługa bankowości elektronicznej NBP, przygotowywanie przelewów dotyczących wydatków
  • obsługa systemu e-DOK
  • obsługa systemu TREZOR

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe