Our Team

Młodszy specjalista ds. księgowości

Praca: Młodszy specjalista ds. księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/21/0816
OBOWIĄZKI:

WPROWADZANIE DOKUMENTÓW DO SYSTEMU KSIĘGOWEGO, ROZLICZANIE ROZRACHUNKÓW, EWIDENCJA DOKUMENTÓW DO VAT, ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW, PRACE ADMINISTRACYJNE, WYPEŁNIANIE ZEZNAŃ ROCZNYCH OBCOKRAJOWCÓW ( W TYM UKRAIŃCÓW), WSPÓŁPRACA Z KLIENTAMI Z RYNKU WSCHODNIEGO ( UKRAINA, ROSJA).

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : ADMINISTRACYJNE, WYPEŁNIANIE ZEZNAŃ ROCZNYCH CUDZOZIEMCÓW, WSPÓŁPRACA Z KLIENTAMI Z RYNKU WSCHODNIEGO [Umiejętność 1] : WPROWADZANIE FAKTUR, WYCIĄGÓW BANKOWYCH DO SYSTEMU KSIĘGOWEGO, ROZLICZANIE ROZRACHUNKÓW, EWIDENCJA DOKUMENTÓW DO VAT, ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW, PRACE [Inne] : DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU PRACY W POLSCE MIN.2 LATA MOŻLIWOŚĆ PRACY W RAMACH DELEGACJI DO SIEDZIBY SPÓŁKI W KATOWICACH

Miejsce pracy:

Radomsko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku