Our Team

Pracownik administracyjno-księgowy

Praca: Pracownik administracyjno-księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Miejsce pracy: Nysa
Numer: StPr/22/0492
OBOWIĄZKI:

Wystawianie faktur, opracowywanie faktur kosztowych, tworzenie wyciągów, rozliczanie godzin, przygotowywanie dokumentacji dla nowych pracowników, tworzenie akt osobowych, współpraca z księgowością w Wielkiej Brytanii w celu rozliczenia spółki, zamawianie artykułów biurowych/spożywczych, serwisowych. Obsługa portalu PUE, opracowywanie pism urzędowych, przygotowywanie dokumentacji finansowej spółki na potrzeby wewnętrzne oraz urzędowe/bankowe/leasingowe.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

Wykształcenie minimum średnie ekonomiczne, mile widziane doświadczenie w pracy biurowej lub księgowości, skrupulatność i dokładność, mile widziana obsługa Pakietu Microsoft Office, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Miejsce pracy:

Nysa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 966 - 5 532 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie