Our Team

Pracownik biurowy w dziale księgowości

Praca: Pracownik biurowy w dziale księgowości

PZ Stettin TeamWork - świadczymy usługi spawania tworzyw sztucznych dla różnych gałęzi przemysłu, między innymi dla branży energetycznej, chemicznej oraz uzdatniania wody.

Miejsce pracy: Szczecin
 Twój zakres obowiązków
  • Wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu
  • Sprawdzanie poprawności danych i ich zgodności
  • Realizacja rozliczeń z kontrahentami
  • Przygotowywanie raportów oraz analiz finansowych
  • Obsługa korespondencji związanej z działalnością księgowości
  • Przygotowywanie raportów oraz zestawień
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu uzyskania niezbędnych informacji księgowych
  • Organizowanie i archiwizowanie dokumentów księgowych
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w pracy biurowej
  • Znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikacje
  • Znajomości programów księgowych (np. Symfonia, Subiekt)
  • Umiejętności obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excela
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Zorganizowania i samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Gotowości do długofalowej współpracy oraz nauki i rozwoju zawodowego
To oferujemy
  • Pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stałe wynagrodzenie + premia