Our Team

Pracownik biurowy w dziale technicznym

Praca: Pracownik biurowy w dziale technicznym

TSL Sp. z o.o. wiodąca na rynku firma transportowa, specjalizująca się w krajowym oraz międzynarodowym transporcie gazów, paliw, produktów chemicznych oraz płynnych artykułów spożywczych, poszukuje kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Chełm
 Opis stanowiska:
  • wprowadzanie faktur związanych z naprawami, serwisami pojazdów do systemu
  • wspomaganie działu technicznego w zakresie zlecania napraw i serwisów
  • inne prace biurowe w dziale technicznym
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • dobra znajomość obsługi programów komputerowych
  • mile widziana wiedza w zakresie doradztwa technicznego związanego z transportem
Oferujemy:
  • pracę w dużej, stabilnej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy