Our Team

Pracownik biurowy

Praca: Pracownik biurowy

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/6232
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie korespondencji, kontakt z pracownikami i księgowością; przygotowywanie zamówień zakupowych; wysyłka korespondencji; przekazywanie dokumentacji księgowej i kadrowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe: mile widziane na dowolnym stanowisku w branży budowlanej. Umiejętności : obsługa komputera, internetu , dobra organizacja pracy,elastyczność, praca pod presją czasu;

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie