Our Team

Pracownik do spraw księgowości

Praca: Pracownik do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim
Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski
Numer: StPr/24/0053
OBOWIĄZKI:
segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju;sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym;przygotowywanie dokumentów do zapłaty za dostawy i usługi wynikające z zatwierdzonych dowodów księgowych;sprawdzanie zapisów kont rozrachunkowych oraz uzgadnianie sald z dostawcami i odbiorcami;wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego zadekretowanych dokumentów;kompletowanie dowodów księgowych stanowiących podstawę wystawiania dokumentów korygujących;przygotowywanie korespondencji z kontrahentami, urzędami i bankami;wypełnianie formularzy podatkowych i sporządzanie zestawień finansowych na podstawie zapisów księgowych;archiwizowanie dowodów księgowych;organizowanie stanowiska pracy z uwzględnieniem zasad BHP i ochrony ppoż., ochrony środowiska i ergonomii.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Grodzisk Wielkopolski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim