Our Team

Pracownik ds. kadr

Praca: Pracownik ds. kadr

KOIMEX S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą transportowo- spedycyjną, która swoją działalność w sektorze TSL rozpoczęła w 2000 roku. Dysponując flotą ponad 400 ciągników siodłowych obsługujemy kompleksowo klientów z różnych branż na rynku krajowym jak i międzynarodowym.

W związku z dynamicznym rozwojem organizacji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Świebodzin
Obowiązki:
  • pełna obsługa kadrowa Pracowników
  • kompletowanie dokumentacji kadrowej
  • prowadzenie akt osobowych
  • wystawianie zaświadczeń i skierowań dla pracowników
  • archiwizowanie dokumentów kadrowo-płacowych
Oczekiwania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość najważniejszych przepisów dotyczących wynagrodzeń, prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych
  • wysoka komunikatywność, rzetelność i dokładność
  • organizacja pracy własnej oraz samodzielność
Oferujemy:
  • pakiet szkoleń wstępnych,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę- pełen etat
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
  • szansę podnoszenia kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji
  • kartę Multisport
  • ubezpieczenie grupowe