Our Team

Pracownik działu kadrowo-księgowego

Praca: Pracownik działu kadrowo-księgowego

WALTER KOMPRESSORTECHNIK to międzynarodowa grupa przemysłowa przedsiębiorstw. Od ponad 30 lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą nowoczesnych urządzeń związanych z wytwarzaniem i użytkowaniem sprężonego powietrza (sprężarki śrubowe, tłokowe, osuszacze, filtry)

Poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: woj. łódzkie / Łódź - Teofilów
Nr Ref.: PBKK
Zadania:
  • kompletowanie dokumentacji w firmie zgodnie z ustanowionymi procedurami
  • wprowadzanie i księgowanie dokumentów
  • bieżąca współpraca z biurem kadrowo-rachunkowym
  • dystrybucja dokumentacji w firmie, nadzór nad zmianami oraz archiwizacja dokumentacji
  • kontrola rozrachunków z klientami
  • przygotowanie zestawień i raportów
  • uzgadnianie kont księgowych
  • kontrola i prowadzenie akt osobowych
  • rozliczanie czasu pracy pracowników
  • nadzór nad badaniami lekarskimi i szkoleniami BHP
  • dodatkowe raporty wewnętrzne na potrzeby innych działów firmy
  • realizacja pozostałych zadań kadrowo- księgowych powierzonych przez pracodawcę
Wymagania:
  • dobra znajomość obsługi komputera w tym pakiet Microsoft Office
  • sumienność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • dokładność i chęć zdobywania nowych doświadczeń
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość systemów księgowych ( chętnie programu Subiekt - Insert GT)
  • umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i nowoczesnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet szkoleń
  • możliwość rozwoju i samorealizacji