Our Team

Pracownik Działu Rozliczeń z językiem niemieckim

Praca: Pracownik Działu Rozliczeń z językiem niemieckim

Minol Zenner Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm na świecie w zakresie produkcji i sprzedaży urządzeń pomiarowych takich jak: podzielniki kosztów, wodomierze i liczniki ciepła. Firma specjalizuje się w rozliczaniu kosztów centralnego ogrzewania i wody w oparciu o indywidualne zużyciw technologiach zdalnego odczytu danych.

Do naszej centrali w Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • sporządzanie rozliczeń kosztów zużycia ciepła i wody,
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • kontrola poprawności i kompletności wprowadzanych danych,
  • analiza kosztów oraz zużyć ciepła i wody,
  • prowadzenie korespondencji oraz kontakt telefoniczny w j. niemieckim.

Oczekiwania:

  • ukończone studia wyższe (preferowane kierunki ścisłe),
  • dobra znajomość języka niemieckiego,
  • znajomość języka angielskiego i/lub duńskiego będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność myślenia analitycznego,
  • sumienność, dokładność, uporządkowanie w działaniu,
  • zaangażowanie i samodzielność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do wykonywania pracy (nie wymagamy doświadczenia),
  • codzienny kontakt z jez. niemieckim,
  • elastyczny czas pracy pozwalający zachować work-life-balance,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (karta sportowa, ubezpieczenie na życie, dofinansowania do wypoczynku i świąt).
  • pracę w budynku dobrze skomunikowanym z resztą miasta.