Our Team

Pracownik księgowości

Praca: Pracownik księgowości

Grupa Norcospectra jest wiodącą marką na rynkach skandynawskich oraz środkowo i wschodnio - europejskich. Spółki wchodzące w skład grupy projektują, produkują i dostarczają swoim klientom wyjątkowe rozwiązania wyposażenia wnętrz sklepów i punktów usługowych. Od 1993 roku oferujemy zatrudnienie na polskim rynku pracy.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Sońsk
Zadania:
  • dekretacja i księgowanie dokumentów zakupu i sprzedaży
  • uzgadnianie kont rozrachunków z dostawcami i odbiorcami
  • sporządzanie raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy
Oczekiwania:
  • wykształcenie kierunkowe ekonomiczne (finanse i rachunkowość) –  mile widziane status studenta (zaoczne)
  • znajomość zagadnień finansowo-księgowych oraz podatków,
  • znajomość systemów finansowo księgowych – mile widziane Symfonia
  • doświadczenie w księgowości lub odbyty staż/ praktyki
  • zdolność analitycznego i logicznego myślenia,
  • dokładność , sumienność, samodzielność,
  • dobra znajomość programu Excel,
  • chęć nauki, ciągłego doskonalenia i współpracy,
Oferujemy:
  • pracę tymczasową na umowę zlecenia
  • w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • przyjazną atmosferę pracy nastawioną na współpracę
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji zawodowych