Our Team

Referent ds. księgowości i obsługi administracyjnej

Praca: Referent ds. księgowości i obsługi administracyjnej

Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim
Miejsce pracy: Lubomierz
Numer: StPr/21/0056
OBOWIĄZKI:
ewidencja środków trwałych, ZFŚS, wystawianie faktur, not księgowych, sprawozdawczość statystyczna, zamówienia publiczne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Księgowy (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Miejsce pracy:

Lubomierz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim