Our Team

Referent ds. księgowości

Praca: Referent ds. księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu
Miejsce pracy: Lubań
Numer: StPr/21/0068
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie zadań związanych z kontrolą dokumentów księgowych pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym. Wykonywanie zadań związanych ze sporządzaniem analiz w zakresie kosztów Spółki. Wykonywanie zadań związanych ze sporządzaniem analiz w zakresie sprzedaży Spółki. Wykonywanie zadań związanych z przygotowywaniem dokumentacji do archiwizacji. Wykonywanie zadań związanych z prowadzeniem rejestru usług obcych zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości i ustawy VAT. Wykonywanie zadań związanych z prowadzaniem syntetyki i analityki kont zgodnie z Zakładowym Planem Kont dla spółek prawa handlowego. Wykonywanie zadań z przechowywaniem dokumentacji księgowej. Wykonywanie zadań związanych z prowadzeniem ewidencji syntetycznej i analitycznej środków trwałych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Lubań

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu