Our Team

Referent ds. księgowości

Praca: Referent ds. księgowości

Garmond Press to jeden z największych dystrybutorów prasy w Polsce.

Jesteśmy obecni na polskim rynku od 30 lat, codziennie dostarczamy prasę do 20 000 lokalizacji,

w naszej ofercie posiadamy 5 000 tytułów. Więcej o nas na www.garmondpress.pl

Miejsce pracy: Kraków, ul. Ogłęczyzna

Opis stanowiska:
  • wprowadzanie i rozliczanie dokumentów księgowych,
  • weryfikacja faktur zakupu i rejestrów VAT,
  • sporządzanie harmonogramów płatności i przygotowywanie przelewów,
  • rozliczanie wyciągów bankowych i kompensat,
  • przygotowywanie zestawień i analiza rozrachunków.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (mile widziane rachunkowość, ekonomia, zarządzanie, finanse, matematyka),
  • obsługa narzędzi pakietu Microsoft Office, a w szczególności dobra znajomość MS Excel,
  • mile widziana znajomość programów finansowo-księgowych np. Symfonia,
  • umiejętności analityczne, organizacji i koordynacji pracy,
  • odpowiedzialność i skrupulatność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysokie zdolności interpersonalne.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 30-letnią tradycją,
  • umowę o pracę,
  • odpowiedzialne stanowisko.
Garmond Press S.A. jest innowacyjnym kolporterem obecnym na polskim rynku od 30 lat.
Codziennie z dostarczaną przez nas prasą docieramy do każdego, najmniejszego miasta w Polsce.