Our Team

Referent ds. Przyłączeń

Praca: Referent ds. Przyłączeń

GRUPA ENERGA PRZYŁĄCZ SIĘ

Grupa Kapitałowa ENERGA, zajmująca się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej oraz gazu, działająca w północnej i środkowej części kraju, dla jednej ze swoich Spółek poszukuje kandydatów na stanowisko:

ENERGA-OPERATOR SA, Oddział w Kaliszu

Rejon Dystrybucji w Kępnie – umowa na zastępstwo

Miejsce pracy: Kępno     Nr ref.: 4/4LP/2021     Oferta ważna do: 21.02.2021

Jeśli masz:
  • Wykształcenie średnie
  • Znajomość przepisów Prawa Energetycznego
  • Praktyczną znajomość programów Pakietu MS Office
a ponadto:
  • Jesteś komunikatywny
  • Potrafisz pracować w zespole
  • Dokładność i systematyczność to Twoje mocne strony
Ta propozycja jest dla Ciebie!
  • Mile widziane będzie doświadczenie w obsłudze klienta.
Do Twoich najważniejszych zadań będzie należało:
  • Obsługa klienta w Punkcie Obsługi Przyłączeń
  • Obsługa kanałów komunikacji z POP (poczta, e-mail, telefon)
  • Obsługa pocztowo-kancelaryjna Działu Przyłączeń
Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie, przez ENERGA-OPERATOR SA, Oddział w Kaliszu, al. Wolności 8, 62-800 Kalisz, danych osobowych szczególnej kategorii określonych w art. 9 RODO oraz danych nadmiarowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przekazanych przeze mnie z własnej inicjatywy na potrzeby rekrutacji nr 4/4LP/2021.”

Rekrutacja będzie prowadzona online.

Co dajemy w zamian:
  • Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną markę
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Umowę o pracę
  • Rozwój kompetencji, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Interesującą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych m.in. opieka medyczna, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

  • Lokalizacja:

    Polkowice

    CCC S.A.

    Referent ds. dokumentów handlowych

    Co będziesz robić:Kontrolować przebieg płatności złożonych zamówień,Rozliczać wynegocjowane upusty w płatnościach,Rozliczać salda...

    Szczegóły

    Dodane: dzisiaj

  • Lokalizacja:

    Chełm

    TSL Sp. z o.o.

    Pracownik biurowy w dziale technicznym

     Opis stanowiska:wprowadzanie faktur związanych z naprawami, serwisami pojazdów do systemuwspomaganie działu technicznego w zakresie zlecania napraw i...

    Szczegóły

    Dodane: 2021-03-03

    Katowice

    Technologie Gastronomiczne Jarosław Ryng

    Pracownik biurowy

    wystawianie fakturrobienie ofertprawo jazdy kat Bdoświadczenie z programem fakturowym (mile widziane doświadczenie z ENOVA)mile widziane doświadczenie w...

    Szczegóły

    Dodane: 2021-03-02

    Biskupiec

    Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

    Referent księgowy

    wg programu stażuWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

    Szczegóły

    Dodane: 2021-02-26