Our Team

Referent (księgowość)

Praca: Referent (księgowość)

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/21/0246
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się z funkcjonowaniem działu finansowo-księgowego oraz systemem księgowym. Przygotowywanie dokumentacji do księgowania. Dekretowanie i wprowadzanie do systemu dokumentów księgowych. Przygotowywanie dokumentów księgowych do archiwizacji. Obsługa urządzeń biurowych (kserowanie dokumentacji projektowej). Udział w procesie sporządzania sprawozdań dla instytucji zewnętrznych. Wykonywanie bieżących prac dla potrzeb działu finansowo-księgowego. Uzgadnianie wydatków na kontach księgowych oraz ze stanowiskami merytorycznymi. Udzielanie informacji klientom Urzędu na stanowisku informacja.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: księgowość, rachunkowość, finanse, ekonomia, administracja
Uprawnienia: obsługa komputera, pakiet MS OFFICE

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni