Our Team

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Praca: Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Algeo Sp.zo.o to dynamiczne przedsiębiorstwo powstałe w 1989 roku i specjalizujące się w wierceniach do 3500 m p.p.t.

Miejsce pracy: Grabownica Starzeńska
Zadania:
  • prowadzenie procedur księgowych i dokumentacji księgowej (pełna księgowość)
  • sporządzanie deklaracji CIT, VAT, VAT-UE oraz JPK
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi tj. ZUS, US, NBP, GUS
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne
  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dokładność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • możliwość rozwoju zawodowego.