Our Team

Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

Praca: Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

Ogłoszenie numer: 3775005, z dnia 2020-10-27

Graco Sp. z o.o. – producent specjalistycznych pojazdów, wyposażonych w maszyny robocze do przemieszczania ładunków i wykonywania pracy na wysokości, poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Płochocin /k. Warszawy

Opis stanowiska

  • samodzielne prowadzenie księgowości;
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej;
  • obsługa informatycznego systemu magazynowo-towarowego;
  • wykonywanie przydzielonych zadań o charakterze administracyjnym.

Wymagania

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • umiejętności planowania i organizacji pracy;
  • biegłej obsługi komputera, programów pakietu MS Office i finansowo-księgowych (znajomość Sage Symfonia będzie dodatkowym atutem);
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem);
  • posiadania prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
  • szkolenia i rozwój zawodowy;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.