Our Team

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Praca: Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Farm Frites Poland S.A.
to firma istniejąca na polskim rynku od 1994 roku.
Jesteśmy producentem mrożonych frytek, płatków i placków ziemniaczanych
dla takich marek jak McDonald’s, Farm Frites i Aviko.

Poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Lębork
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe (preferowane finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • doświadczenie min. 4 lata na podobnym stanowisku
  • wiedza w zakresie - VAT, ZUS, PIT, podatków lokalnych, zasad rachunkowości
  • znajomość środowiska Windows (pakietu MS Office), programów księgowych, bankowych, ministerstwa finansów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomość środowiska MFG będzie dodatkowym atutem
Twoje zadania
  • rozliczanie gospodarki magazynowej
  • rozliczenie VAT (deklaracja, rejestry, JPK, konta rozrachunkowe)
  • rozliczanie inwestycji i amortyzacja (środki trwałe)
  • przygotowanie podatków lokalnych (deklaracje podatkowe)
  • nadzór nad prawidłowością księgowań
  • udzielanie informacji organom kontrolnym w zakresie podatku VAT, podatków lokalnych i ZUS
  • rozliczanie polis majątkowych
  • rozliczanie leasingów
Dla Ciebie
  • umowa o pracę na pełen etat
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia, wymianę doświadczeń
  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe (grupowe ubezpieczanie na życie, opieka medyczna, pracowniczy program emerytalny, fundusz socjalny, karty sportowe)

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane podania.