Our Team

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Praca: Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Ogłoszenie numer: 3977049, z dnia 2020-11-23

LEDGER Biuro sp. z o.o. z siedzibą Wrocławiu świadcząca profesjonalne usługi w zakresie księgowości, obsługi płacowo kadrowej i doradztwa gospodarczego poszukuje do oddziału w Bielsku-Białej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów biura,
  • Sporządzanie deklaracji i zeznań podatkowych,
  • Analiza i kontrola rozrachunków,
  • Sporządzanie dokumentacji: US, GUS, NBP, Intrastat,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz raportów z zakresie rachunkowości zarządczej w zależności od indywidualnych potrzeb klientów biura.

Wymagania

Od kandydatów na stanowisko oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego - warunek konieczny,
  • Kilkuletniego doświadczenia w obszarze rachunkowości ( min.3 lata)- warunek konieczny,
  • Znajomości języka angielskiego,
  • Samodzielności, odpowiedzialności i zaangażowania,
  • Komunikatywności - praca w zespole,
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze ½ etatu
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i wykonywanych obowiązków,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Pakiet ubezpieczenia zdrowotnego ENEL-MED