Our Team

Samodzielna księgowa

Praca: Samodzielna księgowa

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Piaseczno
Numer: StPr/20/2298
OBOWIĄZKI:

prowadzenie pełnej księgowości, dekretowanie i księgowanie dokumentów importowanych, eksportowych, weryfikacja dokumentów księgowych pod względem rachunkowym i podatkowym, sporządzanie sprawozdań finansowych, nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych, sporządzanie deklaracji od towarów, usług, prowadzenie ewidencji środków trwałych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagania inne:

bardzo dobra znajomość przepisów w zakresie finansów, rachunkowości i podatków oraz ZUS i prawa pracy

Miejsce pracy:

Piaseczno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie