Our Team

Samodzielna księgowa

Praca: Samodzielna księgowa

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/0034
OBOWIĄZKI:
prowadzenie rachunkowości finansowej zgodnie z aktualnymi wymogami prawnymi, przygotowywanie deklaracji podatkowych (CIT,VAT), prowadzenie ewidencji środków trwałych, sporządzanie sprawozdań finansowych, bieżąca kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym, księgowanie dokumentów, bieżąca kontrola zapisów księgowych, kontrolowanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne, znajomość programu RAKS SQL (mile widziana), znajomość przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości, umiejętność analitycznego myślenia, analizy i interpretacji wniosków, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole, znajomość i umiejętność pracy w systemach finansowo-księgowych, znajomość zasad rachunkowości, odpowiedzialność, rzetelność, dokładność, terminowość i sumienność, wymagane doświadczenie

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu