Our Team

Samodzielna księgowa

Praca: Samodzielna księgowa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/12928
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie ksiąg handlowych oraz prowadzenie uproszczonych ewidencji podatkowych- prowadzenie ewidencji VAT- sporządzanie deklaracji VAT i JPK- sporządzanie sprawozdań finansowych- kontakt z klientami i urzędami- obliczanie zaliczek na podatek dochodoy CIT, PIT oraz sporządzanie zeznań rocznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Księgowy (wymagany staż - lata: 20)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Uprawnienia: Obsługa finansowo-księgowa
Uprawnienia: Prowadzenie ksiąg rachunkowych

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe, samodzielność, umiejętność organziacji pracy, znajomość przepisów podatkowych, umiejętność analitycznego myślenia, 20 lat doświadczenia zawodowego.Obowiązki:- prowadzenie ksiąg handlowych oraz prowadzenie uproszczonych ewidencji podatkowych- prowadzenie ewidencji VAT- sporządzanie deklaracji VAT i JPK- sporządzanie sprawozdań finansowych- kontakt z klientami i urzędami- obliczanie zaliczek na podatek dochodoy CIT, PIT oraz sporządzanie zeznań rocznych

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 540 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy