Our Team

Specjalista do spraw księgowości - staż

Praca: Specjalista do spraw księgowości - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Miejsce pracy: Chrzanów
Numer: StPr/24/0617
OBOWIĄZKI:
1. Ewidencjonowanie dokumentów księgowych,2. Rozliczanie wyciągów bankwoych,3. Opracowywnaie raportów, analiz i zestawień na potzreby Spółki,4. Ścisła współpraca z Główną Księgową,5. Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.6. Aktywny udział w procesach związanych z zamknięciem ksiąg na koniec miesiąca i na dzień bilansowy,7. Bieżąca obsługa biura,8. Archiwizacja dokumentów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chrzanów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie