Our Team

Specjalista do spraw rozliczeń finansowych

Praca: Specjalista do spraw rozliczeń finansowych

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/1257
OBOWIĄZKI:

- planowanie działalności finansowej, spółdzielni spożywców finansów przedsiębiorstwa - kontrola rozliczeń finansowych - pomoc, kontrola i nadzór nad procedurami księgowo-rachunkowymi - analiza rozrachunków z kontrahentami - prowadzenia dokumentacji w języku rosyjskim dla kontrahentów spoza UE - obsługa programy BITRIX-24 Praca na czas określony: 3 lata.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

znajomość języka rosyjskiego na poziomie B2 obsługa programu BITRIX-24 i programów rachunkowych dokładność, sumienność, odpowiedzialność mile widziane doświadczenie no podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi