Our Team

Specjalista ds. Fakturowania i Rozliczeń

Praca: Specjalista ds. Fakturowania i Rozliczeń

Ogłoszenie numer: 4504073, z dnia 2021-04-27

Firma Multi-Decor Sp. z o.o.jest nowoczesnym przedsiębiorstwem oferującym kompleksowe rozwiązania dystrybucji artykułów wykończenia wnętrz. Działamy na rynku polskim od 2002 roku i dzięki przemyślanym konceptom i niezawodnemu wykonaniu dynamicznie pozyskujemy nowych partnerów. Zadowolenie klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Naszym partnerom dostarczamy najnowsze trendy, sprawdzone produkty i bardzo dobry serwis przed i po sprzedażowy.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Karczew

Opis stanowiska

  • wystawianie dokumentów sprzedaży (faktury, noty, proformy, faktury korygujące)
  • sporządzanie rejestrów sprzedaży oraz weryfikowanie kompletności i poprawności danych w nich zawartych
  • wprowadzanie wyciągów bankowych
  • przygotowywanie wezwań do zapłaty
  • współpraca z kontrahentami spółki w zakresie przepływu i rozliczeń faktur
  • monitorowanie procesu windykacji
  • kontrola i raportowanie stanu należności
  • tworzenie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne
  • wsparcie w pracach bieżących działu księgowości
  • archiwizacja dokumentów

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe ukierunkowane na handel, finanse
  • znajomości przepisów ustawy VAT w zakresie wystawiania faktur
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole
  • skrupulatność, dokładność i terminowość
  • znajomość programu ERP XL będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, w młodym i dynamicznym zespole
  • swobodną i przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość szkolenia i rozwoju w ramach stanowiska oraz w strukturach firmy