Our Team

Specjalista ds. finansowych / księgowych

Praca: Specjalista ds. finansowych / księgowych

Schwarzmϋller Polska Sp. z o.o.

z siedzibą w Błoniu,

poszukuje do wzmocnienia zespołu profesjonalnej Osoby do biura firmy w Błoniu.

Miejsce pracy: Błonie koło Warszawy
Zadania:
  • zarządzanie działem finansowo-księgowym
  • przygotowanie dokumentacji dla Firmy zewnętrznej prowadzącej księgowość
  • komunikacja oraz raportowanie do centrali informacji księgowo-finansowych
  • bieżąca analiza i wprowadzanie dokumentacji do systemu
  • prace administracyjno-biurowe
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość jęz. niemieckiego w mowie i piśmie
  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie lub podstawy księgowości
  • dobra znajomość programów EXCEL, WORD, przeglądarek internetowych
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • samodzielna organizacja pracy, inicjatywa w rozwiązywaniu problemów
  • lojalność, sumienność, uczciwość,
  • komunikatywność, miłe usposobienie, zaangażowanie
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • stabilną pracę w europejskim przedsiębiorstwie, jednak w niewielkim zespole
    i miłej atmosferze
  • stałe godziny pracy
  • samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju
  • stałą płacę
  • wszelkie niezbędne do wykonywanych obowiązków narzędzia
Warunki współpracy:
  • forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • wymiar czasu pracy: cały etat