Our Team

Specjalista ds. HR / kadry i płace

Praca: Specjalista ds. HR / kadry i płace

Obecnie dla naszego Klienta , firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko specjalista ds. kadr i płac (80% twojego czasu pracy to twardy HR, jednak będziesz też zaangażowany/a w szkolenia oraz administrowanie rekrutacją). Zatrudnienie bezpośrednio z firmą.

Zakres obowiązków
  • praca w systemie REKORD
  • obsługa kadrowo - płacowa pracowników (180 osób)
  • współpraca z instytuacja zewnętrzymi m.in. ZUS
  • wsparcie w rozwoju narzędzi IT w obszarze kadrowo-płacowym (wdrożenie ERCP)
  • organizacja szkoleń (plany szkoleniowe, współpraca z firmami, rozliczanie kosztów szkoleń)
  • pomoc w procesie rekrutacji (kontakt z agencjami pracy, weryfikowanie listy kandyatów, zarządzanie kalendarzem spotkań rekrutacyjnych)
  • ścisła współpraca ze wszystkimi działami firmy w szczególności z działem księgowości
Wymagania
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doświadczenie zawodowe jako samodzielny specjalista na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej)
  • bardzo dobra znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz zasad rozliczania wynagrodzeń
  • doświadczenie w obsłudze programów kadrowo- płacowych
  • praktyczna znajomość obsługi MS Excel
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą naszego Klienta (40 lat na rynku, współpraca z takimi markami jak Valeo, Estra, Grupa Azoty, Eaton, Mahle)
  • atrakcyjne warunki płacowe - podstawa wynagrodzenia 6-9 tys. brutto + premie miesięczne do 45 % podstawy wynagrodzenia
  • możliwość elastycznego czasu pracy (rozpoczęcie między 7 a 9 --> kończysz pracę między 15 a 17)
  • laptop, telefon komórkowy
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (wczasy pod gruszą, kasa zapomogowo pożyczkowa)
  • premia roczna
  • 2 razy w roku dodatkowe wynagrodzenie świąteczne
  • możliwość skorzystania okazjonalnie z pracy zdalnej (24 dni w roku)