Our Team

Specjalista ds. Kadr i Płac z językiem rosyjskim

Praca: Specjalista ds. Kadr i Płac z językiem rosyjskim

Ogłoszenie numer: 3805323, z dnia 2020-10-23

ALLIANCE CONSULTING PL

Biuro księgowe, które specjalizuje się na firmach spedycyjno-transportowych

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa (tj. naliczanie wynagrodzeń, zasiłków, urlopów oraz prowadzenie dokumentacji kadrowej  zgodnie z obowiązującymi przepisami)
  • Przygotowanie i rozliczenie list płac dla pracowników etatowych oraz zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych.
  • Przygotowywanie umów o prace, świadectw pracy,
  • Przygotowywanie rocznych rozliczeń podatkowych
  • Sporządzanie deklaracji  ZUS, PIT, PFRON, GUS
  • Zatrudnianie cudzoziemców
  • Współpraca z urzędami
  • Zarządzanie badaniami  lekarskimi i bhp
  • Archiwizacja dokumentów

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku
  • Wykształcenie minimum średni
  • Praktyczna znajomość  programu PŁATNIK, OPTIMA, ZUS PUE
  • Znajomość  języka rosyjskiego na poziomie minimum komunikatywnym – warunek konieczny
  • Doświadczenie w zatrudnianiu obcokrajowców
  • Doświadczenie w branży transportowe
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Duża samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność i dyskrecja

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie rynkowe
  • Prace  w zgranym zespole specjalistów
  • Szkolenia