Our Team

Specjalista ds. kadr i płac

Praca: Specjalista ds. kadr i płac

ERBUD S.A. to jedna z czołowych grup budowlanych w Polsce, realizująca wymagające projekty budowlane w segmencie komercyjnym, infrastruktury publicznej, inżynieryjno-drogowym, energetycznym i mieszkaniowym. Grupa, od ponad 25 lat działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej.

W chwili obecnej, w związku z realizowaną budową, poszukujemy proaktywnych i zorientowanych na cel Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Zakres obowiązków:
  • administrowanie sprawami pracowniczymi i prowadzenie dokumentacji kadrowej,
  • obsługa Pracowniczych Planów Kapitałowych
  • bieżąca aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym;
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy – listy obecności, urlopy, zwolnienia lekarskie itp.;
  • sporządzanie list płac;
  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych;
  • weryfikacja list obecności i rozliczanie czasu pracy;
  • sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS;
  • sporządzanie deklaracji do Urzędów Skarbowych i ZUS;
  • nadzór nad terminowością szkoleń BHP, badań lekarskich (wstępnych, okresowych, kontrolnych);
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń.

Oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego lub ukończonego kursu kadrowo-płacowego;
  • Co najmniej 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Praktycznej znajomości przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • Mile widziana znajomość programów: Enova, Płatnik;
  • Znajomości pakietu MS Office, szczególnie Excel;
  • Dokładności i sumienności w wykonywaniu obowiązków;
  • Nastawienia biznesowego i efektywnej realizacji wyznaczonych celów.

Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.