Our Team

Specjalista ds. obsługi projektów

Praca: Specjalista ds. obsługi projektów

Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: SP/W6/12/2020
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłowy przebieg projektów realizowanych na Wydziale i w Katedrach.

Zakres obowiązków:
  • wsparcie pracowników Wydziału i Katedr na wszystkich etapach realizacji projektów,
  • kontrola finansowa wydatków pod względem kwalifikowalności,
  • monitorowanie postępu prac oraz podejmowanie działań zmierzających do utrzymania ram czasowych i kosztowych w projektach,
  • identyfikowanie oraz wyjaśnianie wszelkich odstępstw w projektach,
  • przygotowywanie zestawień dotyczących obsługiwanych projektów,
  • kontrola raportów okresowych/końcowych projektów pod kątem formalno – finansowym,
  • prowadzenie korespondencji, przygotowywanie zestawień/wykazów dotyczących obsługiwanych projektów,
  • gromadzenie, przechowywanie i przekazywanie do archiwizacji dokumentacji,
  • koordynowanie działań oraz nadzór nad dokumentacją przekazywaną do odbioru.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • min. 3 –letnie doświadczenie zawodowe związane z obsługą projektów,
  • mile widziane doświadczanie w jednostkach szkolnictwa wyższego,
  • mile widziana znajomość zagadnień prawnych i finansowych z zakresu realizacji projektów,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • sumienność, samodzielność,
  • kreatywność, komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole i organizacji czasu pracy.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej uczelni,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szkolenia umożliwiające dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji,
  • pakiet dodatkowych świadczeń.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Politechnikę Wrocławską z siedzibą we Wrocławiu przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO).