Our Team

Specjalista ds. Rozliczeń

Praca: Specjalista ds. Rozliczeń

Napędzaj z nami motor gospodarki, dostarczając usługi wysokiej jakości. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w międzynarodowej firmie, należącej do grupy DB. Czerp korzyści z tego, że DB Cargo zadba o Ciebie.

Spółka w grupie DB Cargo Polska S.A. - Infra Silesia S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Rybniku w Dziale Sprzedaży.

Opis stanowiska
  • Praca w systemach księgowych: SAP R3K, SEMA, WINI, CPI
  • Tworzenie zgłoszeń/zamówień w systemie SAP R3K
  • Rozliczanie stanów magazynowych
  • Tworzenie kontraktów oraz rozliczeń w systemie CPI
  • Wystawianie interaktywnych wniosków dostawców w systemie SAP R3K i odbiorców w systemie SAP R3K oraz CPI
  • Planowanie przychodów i kosztów oraz rezerw na przychody i koszty w danym okresie sprawozdawczym
  • Sporządzanie raportów, analiz oraz sprawozdań do GUS-u
Profil kandydata
  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziany kierunek ekonomiczny
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe związane z wprowadzaniem danych do systemu SAP (w szczególności znajomość modułu MM) oraz do systemu CPI
  • Mile widziany certyfikat uprawniający do tworzenia zgłoszeń / zamówień w systemie SAP R3K
  • Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Mile widziana znajomość zasad księgowości
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole oraz umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy
  • Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników
  • Dofinansowanie do studiów
  • Kursy Językowe
  • Pakiet Sportowy OKsystem
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wczasy pod gruszą
  • Zapomogi na Święta Wielkanocne i Boże Narodzenie