Our Team

Specjalista / Specjalistka ds. rachuby płac

Praca: Specjalista / Specjalistka ds. rachuby płac

Muzeum Warszawy ogłasza nabór na stanowisko:

Dział: Zespół Rachuby Płac

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie rachuby płac-sporządzanie list płac, prawidłowe naliczanie i terminowe wypłaty wynagrodzeń oraz innych świadczeń na rzecz pracowników, w tym wypłaty z ZFŚS
  • prawidłowe naliczanie i terminowe wypłaty wynikające z umów cywilnoprawnych
  • prowadzenie rozliczeń z Urzędem Skarbowym z tytułu podatku dochodowego od osób fizycznych
  • wystawianie rocznych rozliczeń PIT
  • naliczanie i rozliczanie składek ZUS, sporządzanie deklaracji miesięcznych i rocznych
  • prowadzenie rejestru umów cywilnoprawnych oraz sprawdzanie pod względem formalno-rachunkowym rachunków do tych umów i protokołów odbioru prac
  • należyte przechowywanie i zabezpieczanie dokumentów pracowniczych, list płac, dokumentów ZUS
  • udział w pracach Komisji Socjalnej ( przyznawanie zapomóg, dofinansowania do wczasów, przyznawanie innych świadczeń socjalnych)
  • obsługa PPK

Nasze wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe
  • min. 3 lata stażu pracy na stanowisku ds. płac
  • obsługa komputera: Windows, pakiet MS Office, Internet
  • niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych

Mile widziane:

  • kursy i szkolenia z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych itp.
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, lojalność, komunikatywność

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazne środowisko pracy w sercu Starego Miasta
  • niezbędne narzędzia do pracy

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:„Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/łam do wiadomości i celów rekrutacji pracowników. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.”