Our Team

Specjalista ze znajomością języka francuskiego

Praca: Specjalista ze znajomością języka francuskiego

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. podkarpackie

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie działu księgowego
  • Odpowiadanie na zapytania dotyczące faktur, zamówień, itp.
  • Analiza salda na kontach Klientów
  • Tworzenie świetnej atmosfery w zespole
Wymagania:
  • Znajomość języka francuskiego na poziomie min. C1- warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2- warunek konieczny
  • Mile widziana chęć rozwoju w księgowości
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klientów
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Świetną atmosferę w pracy
  • Szkolenia i możliwość rozwoju
  • Możliwość całkowitej pracy zdalnej
  • Benefity:
  • Karta multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Kursy językowe