Our Team

Starsza księgowa

Praca: Starsza księgowa

Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie
Starsza księgowa
Miejsce pracy: Białogard
Numer: StPr/24/0371
OBOWIĄZKI:
kompleksowe prowadzenie ksiąg handlowychosoba wybrana
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Uprawnienia: Obsługa komputera


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Białogard


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie



    Podobne oferty pracy

  • Lokalizacja:

    Gdańsk, Wrzeszcz (Neptun Office)

    Arla Global Shared Services Sp. z o.o.

    Senior Accountant (Cash Management)

    We are looking for a Senior Accountant to join our In-House Cash team in the Cash Management department. Our collaborative approach will provide you with...

    Szczegóły

    Dodane: 2024-09-13

  • Lokalizacja:

    Nowy Tomyśl

    Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu

    Senior accountant ifrs 16 (starszy księgowy ifrs 16)

    Wprowadzanie i aktualizacja danych księgowych umów leasingu podlegających pod MSR 16 (IFRS 16). Odpowiednia archiwizacja kopii umów. Wyjaśnianie...

    Szczegóły

    Dodane: 2024-08-31

  • Lokalizacja:

    Katowice

    MOJ S.A.

    Starszy specjalista ds. księgowości

    księgowanie faktur zakupowych, kosztowych oraz magazynowych (kraj i zagranica),księgowanie wyciągów bankowych,rozliczanie delegacji krajowych i...

    Szczegóły

    Dodane: 2024-08-28