Our Team

Starszy Doradca ds. Finansów Korporacyjnych

Praca: Starszy Doradca ds. Finansów Korporacyjnych

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Katowice
Zakres obowiązków
  • Realizacja projektów: modelowanie finansowe, wyceny firm, doradztwo finansowe
  • Wsparcie procesów M&A, reorganizacje firmowe, pozyskiwanie finansowania
  • Analizy finansowe i rynkowe, wyceny, prognozy
  • Raportowanie i prezentowanie wyników
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Doświadczenie w wycenach/finansach
  • Analiza danych, precyzja, zaangażowanie
  • Znajomość języka angielskiego
  • Biegłość w MS Excel i PowerPoint
  • Zdolności interpersonalne
Atuty:
  • Znajomość Business Intelligence (np. Power BI)
  • Osoby bez doświadczenia, ale zainteresowane wycenami/modelowaniem zachęcamy do kontaktu
Oferujemy:
  • Szacunek, rozwój, ścieżka kariery
  • Kultura pracy: zaufanie, współpraca, wsparcie
  • Rozwój kompetencji, praca w różnorodnym zespole
  • Stabilność: umowa, benefity (zdrowotne, MultiSport, itp.)