Our Team

Starszy kierownik ds. podatków

Praca: Starszy kierownik ds. podatków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/0904
OBOWIĄZKI:
Reprezentowanie i zarządzanie działem podatków; Udział w tworzeniu ram procesowych (KAS, TDRT, RASCI, Wis, BCP itp.) i zapewnienie procesu zero waste; Współudział w opracowywaniu rozwiązań/wprowadzaniu innowacyjnych pomysłów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: prawo
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe: 4 miesiące na stanowisku Starszego Kierownik ds. Podatków, 5 miesięcy na stanowisku Młodszego kierownika działu podatkowego, 6 miesięcy na stanowisku Menadżera w dziale podatkowym, 8 miesięcy na stanowisku starszego analityka podatkowego. Pracodawca nie wymaga potwierdzenia znajomości certyfikatem.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 15 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie