Our Team

Starszy Kontroler HR

Praca: Starszy Kontroler HR

Miejsce pracy: Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96

Dołącz do Medicover jako Starszy Kontroler HR i rozwijaj swoje umiejętności!

Jesteś doświadczonym specjalistą w obszarze HR i finansów? Chcesz wykorzystać swoje umiejętności, aby wpłynąć na przyszłość opieki zdrowotnej? Dołącz do Medicover Polska jako Starszy Kontroler HR!

Twoje zadania:
  • Zarządzanie procesem budżetowania oraz analizą kosztów wynagrodzeń i KPI.
  • Rozwój i optymalizacja procesów budżetowych i forecastowania.
  • Rozwój i nadzór nad aplikacją wspierającą proces forecastowania.
  • Utrzymywanie precyzyjnego raportowania KPI dla HR we współpracy z działem Raportowania HR.
  • Zarządzanie danymi w systemach HR w celu zapewnienia prawidłowego raportowania.
  • Koordynowanie wprowadzania danych budżetowych przez managerów.
  • Ścisła współpraca z działem Kontrolingu w celu zapewnienia spójności raportów kosztowych.
  • Analiza kosztów personalnych w odniesieniu do założonego budżetu oraz wyjaśnianie odchyleń.
  • Porządkowanie i standaryzacja danych historycznych do analizy bieżących trendów.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie HR (kontroling personalny), finansów lub IT.
  • Minimum 3-5 lat doświadczenia w roli kontrolera HR lub finansowego.
  • Biegłość w obsłudze narzędzi Power BI i MS Excel.
  • Umiejętności analityczne i zdolność do pracy z dużymi zbiorami danych.
  • Samodzielność, odpowiedzialność i umiejętność współpracy w zespole.
  • Świetnie orientuje się w obszarze HR.

Nie czekaj! Dołącz do zespołu Medicover i wspólnie z nami kształtuj przyszłość opieki zdrowotnej w Polsce.

Co oferujemy?
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w systemie hybrydowym (50/50).
  • Dużą swobodę działania.
Dodatkowo:
  • #Samorozwój - masz możliwość uczestniczenia w specjalistycznych szkoleniach oraz masz dostęp do platformy szkoleniowej, w której wybierasz interesujące Cię tematy
  • #PoszukiwanyPoszukiwana – możesz polecać swoich znajomych do pracy w Medicover, a do tego pracujesz z osobami, które cenisz i lubisz. Za polecenie możesz zyskać nawet do 6000 zł.
  • #NieSamąPracąCzłowiekŻyje – po pracy masz możliwość zaangażowania się w działania Fundacji Medicover
  • #WZdrowymCieleZdrowyDuch - możesz skorzystać z bezpłatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego
  • #CzujęSięBezpiecznie - dostajesz bezpłatne ubezpieczenie NNW od 1 dnia zatrudnienia
  • #SpeakEnglish - masz możliwość uczenia się angielskiego za pomocą platformy e-learningowej w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie
  • #WorkLifeBalance - dzięki platformie Medicover Benefits możesz wybierać benefity dopasowane do Twoich potrzeb. Teatr, masaż, a może zakupy w ulubionym sklepie? Wybierasz to, na co masz ochotę
  • #LessWaste – to ekologiczne rozwiązania w duchu Medicover. Razem z zespołem możesz uczestniczyć w akcjach dbania o środowisko
  • #WellBeing – o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie dbamy przez cały rok. Możesz wziąć udział między innymi w profilaktycznych badaniach krwi, zajęciach jogi w biurze, czy webinarach edukacyjnych