Our Team

Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka ds. rozliczeń IT

Praca: Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka ds. rozliczeń IT

Poszukujemy doświadczonego specjalisty do pracy w dziale Zarządzania Dostawcami, Licencjami i Kontrolingu IT. Stanowisko charakteryzuje się analizowaniem, monitorowaniem i dokonywaniem rozliczeń związanych z technologią informacyjną w firmie. Celem stanowiska jest identyfikacja i eliminacja błędów w rozliczeniach, optymalizacja procesów związanych z rozliczeniami, aktywny sourcing dostawców oraz rozwijanie strategicznych kontaktów z wiodącymi dostawcami IT w zakresie powierzonych kategorii zakupowych.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Identyfikacja i usuwanie błędów w rozliczeniach oraz płatnościach związanych z budżetem IT
  • Współpraca z zespołem IT w celu zapewnienia dokładności rozliczeń oraz identyfikacji obszarów optymalizacji
  • Prowadzenie postępowań zakupowych z obszaru IT [RFI, RFP] oraz renegocjacje istniejących umów IT
  • Rozliczanie wybranych produktów w ramach Spółek Grupy InterCars, dekretacje faktur kosztowych oraz współpraca z działem finansów i kontrolingu w sprawach rozliczeń
  • Redukcja kosztów IT, zabezpieczenie najlepszych cen/warunków w Umowach jednorazowych oraz ramowych

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie min. 3 letnie w obszarze zakupów i rozliczeń IT, w tym tworzeniu i renegocjacji Umów IT
  • Znajomość modeli rozliczeń IT, MPK, Capex, OPEX
  • Znajomość procesów zakupowych, metod liczenia oszczędności oraz optymalizacji kosztowych
  • Doświadczenie w przygotowywaniu budżetu IT
  • angielski w mowie i piśmie min. B2
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Hybrydowy model pracy (proporcje 2-3 dni w biurze Lokalizacja: Młociny)
  • Elastyczne godziny pracy: 8-16 / 9-17
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym i pozyskiwaniu nowych kompetencji ( ustalona ścieżka rozwoju i oferta szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych)
  • Przestrzeń na rozmowy o Twoich pomysłach, inicjatywach
  • Benefity pozapłacowe: ubezpieczenie grupowe i prywatna opieka medyczna na preferencyjnych warunkach, darmowe zajęcia z j. angielskiego, platforma kafeteryjna worksmile,
  • Jednoetapowy proces rekrutacji, spotkanie zdalne.