Our Team

Asystent do spraw księgowości i płac

Praca: Asystent do spraw księgowości i płac

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/20/9782
OBOWIĄZKI:
wprowadzanie dokumentów do syetmu finansowo ksiegowego, sporzadzanie dokumentów kadrowych i płacowych, wystawianie faktur sprzedaży.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Asystent do spraw księgowości (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie średnie, 6 miesięcy doświadczenia zawodowego.Obowiązki: wprowadzanie dokumentów do syetmu finansowo ksiegowego, sporzadzanie dokumentów kadrowych i płacowych, wystawianie faktur sprzedaży.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy