Our Team

Asystent do spraw księgowości

Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy
Miejsce pracy: Oleśnica
Numer: StPr/21/0061
OBOWIĄZKI:

PRZYGOTOWYWANIE DOKUMENTÓW I KWALIFIKOWANIE ICH DO UJĘCIA W KSIĘGACH OPERACJI GOSPODARCZYCH WPROWADZANIE DANYCH DO SYSTEMU KSIĘGOWEGO NUMEROWANIE DOKUMENTÓW KSIĘGOWYCH WPROWADZANIE DOKUMENTÓW DO SYSTEMU KADROWO PŁACOWEGO SPORZĄDZANIE PIS I INNYCH DKUMENTÓW

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Oleśnica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy