Our Team

Asystent do spraw księgowości

Praca: Asystent do spraw księgowości

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0517
OBOWIĄZKI:
1. Prowadzenie pełnej lub uproszczonej księgowości podmiotów gospodarczych; 2. Prowadzenie procesu uzgadniania rozrachunków i transakcji finansowych oraz rozliczanie operacji finansowych; 3. Księgowanie faktur od dostawców i przygotowywanie płatności; 4. Współpraca z klientami zewnętrznymi firmy, tj. dostawcami usług, urzędami.Wymiar czasu pracy 88h/m-c
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Kurs Optima księgowość od podstaw
Uprawnienia: Kurs: PŁATNIK od podstaw

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie