Our Team

Asystent do spraw księgowości

Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/21/0445
OBOWIĄZKI:
Wprowadzaenie dokumentów księgowych, sporządzenie listy płac dla pracowników, sporządznie deklaracji podatkowych Vat/PIT, wystawianie faktur za usługi księgowe/podatkowe, obsługa maszyn i urządzeń biurowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wykształcenenie średnie, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziana znajomość programów księgowych oraz podstaw księgowości, biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych.

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach