Our Team

Asystent do spraw księgowości

Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Miejsce pracy: Leszno (pow. warszawski zachodni, gm. Leszno), Leszno
Numer: StPr/24/0052
OBOWIĄZKI:
- segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju- sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym- przygotowywanie dokumentów do zapłaty za dostawy i usługi wynikające z zatwierdzonych dowodów księgowych- wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego zadekretowanych dokumentów- przygotowywanie korespondencji z kontrahentami, urzędami i bankami- wypełnianie formularzy podatkowych i sporządzanie zestawień finansowych na podstawie zapisów księgowych- archiwizowanie dowodów księgowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Leszno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego