Our Team

Asystent do spraw księgowości

Praca: Asystent do spraw księgowości

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/0637
OBOWIĄZKI:
porządkowanie dokumentówobsługa programów księgowych OPTIMA, Płatnikksięgowanie dokumentów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, budowlane
Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie



    Podobne oferty pracy

  • Lokalizacja:

    Mielec

    Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

    Asystent do spraw księgowości

    Asystent do spraw księgowości,gromadzenie, zestawienie, przeliczanie dokumentów, archiwizowanie dokumentów, nadzorowanie dekretów kontrolnych,...

    Szczegóły

    Dodane: wczoraj

  • Lokalizacja:

    Zambrów

    Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie

    Asystent do spraw księgowości

    -obliczanie na podatek VAT-wykonywanie innych prac w zakresie księgowości-obsługa programu Płatnik"Wymagania inne:

    Szczegóły

    Dodane: wczoraj

  • Lokalizacja:

    Mińsk Mazowiecki

    Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

    Asystent do spraw księgowości

    wg programu stażuWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, ekonomiczneUprawnienia: Obsługa komputera .Wymagania inne:

    Szczegóły

    Dodane: wczoraj

  • Lokalizacja:

    Sadowa

    Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

    Asystent ds. księgowości

    - księgowanie i dekretowanie dokumentów finansowo-księgowych Stowarzyszenia, Warsztatów Terapii Zajęciowej, Środowiskowego Domu Samopomocy;- prowadzenie...

    Szczegóły

    Dodane: wczoraj