Our Team

Asystent w Dziale Finansów i Umów

Praca: Asystent w Dziale Finansów i Umów

Biuro projektowe Mosty Katowice, lider na rynku budownictwa infrastrukturalnego, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, ul. Rolna 12
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • znajomość programów MS Office (Word, Excel) w stopniu co najmniej dobrym,
  • pracowitość i zaangażowanie,
  • umiejętność organizacji pracy.
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji,
  • obsługa umów,
  • prowadzenie korespondencji,
  • współpraca z podwykonawcami w zakresie realizowanych zadań,
  • inne zadania administracyjno-biurowe zlecone przez przełożonego.
Firma oferuje:
  • pracę na pełny etat (w przypadku studentów możliwa umowa zlecenie),
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7-15,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • roczną premię uznaniową ustalaną na podstawie osiągnięć oraz zaangażowania pracownika,
  • możliwość dofinansowania do szkoleń,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • kompletnie wyposażone komfortowe stanowisko pracy.