Our Team

Fakturzysta / Fakturzystka do działu handlowego

Praca: Fakturzysta / Fakturzystka do działu handlowego

Ogłoszenie numer: 4141357, z dnia 2021-01-27

FIRMA HANDLOWA SAWEX SP. Z O.O.
poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Rajec Poduchowny

Wymagania

Od kandydatów na powyższe stanowisko oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego
  • doświadczenia zawodowego w handlu
  • znajomości rynku spożywczego
  • dyspozycyjności i zaangażowania
  • umiejętności nawiązywania kontaktów
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • znajomości technik sprzedaży i negocjacji

Oferujemy

  • szkolenia i wspieranie rozwoju zawodowego
  • stała umowę o pracę (po okresie próbnym)
  • ciekawą pracę w młodym dynamicznym zespole

  • Lokalizacja:

    Gorzów Wielkopolski

    PT Dystrybucja S.A.

    Referenta ds. sprzedaży - fakturzysta

    Od kandydatów oczekujemy:wykształcenia średniegodoświadczenia w branży spożywczejminimum rocznego doświadczenia na stanowiskuznajomości obsługi...

    Szczegóły

    Dodane: 2021-01-26

  • Lokalizacja:

    Iłowa i okolice

    KOBYLARNIA S.A.

    Specjalista ds. faktur - budownictwo infrastruktury

    Zakres obowiązków:      rozliczanie faktur za dostarczony materiał oraz usługi od strony rachunkowej oraz merytorycznejprzygotowywanie zestawień...

    Szczegóły

    Dodane: 2021-01-17