Księgowa / Księgowy w biurze rachunkowym dobrą znajomością prawa podatkowego

Praca: Księgowa / Księgowy w biurze rachunkowym dobrą znajomością prawa podatkowego

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: 5-7-58583

Dla jednego z naszych klientów, prowadzącego biuro rachunkowe, poszukujemy osób na stanowisko:

Księgowa / Księgowy.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • Nadzór nad zobowiązaniami i należnościami
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
  • Przygotowywanie raportów dotyczących płatności VAT i CIT oraz sprawozdań finansowych
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • W zależności od doświadczenia – możliwość koordynacji zespołem
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości lub/i w audycie (min. 3 lata)
  • Biegła znajomość zasad rachunkowości, przepisów z zakresu podatków
  • Biegła znajomość prawa podatkowego
  • Znajomości języka angielskiego - min. B1
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Mile widziana umiejętność zarządzania i kontrolowania zadań podległych osób
Informacje dodatkowe:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • Pakiet Sportowy MultiSport
  • Praca od poniedziałku do piątku
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

  • Lokalizacja:

    Oświęcim

    Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau

    Księgowa

    Zakres obowiązków:sporządzanie listy płac pracowników,ustalanie uprawnień do zasiłków z ubezpieczenia społecznego,dokonywanie przelewów na...

    Szczegóły

    Dodane: dzisiaj

    Wodzisław Śląski

    Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

    Księgowa

    sprawdzanie poprawności faktur dekretowanie dokumentów wprowadzanie danych do systemów księgowychWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

    Kartuzy

    Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

    Księgowa

    - Zapoznanie się z obsługą pracy biura - Zapoznanie się z obsługą programu PŁATNIK - Księgowanie faktur - Archiwizowanie dokumentów - Sporządzanie...

    Dobra

    Powiatowy Urząd Pracy w Turku

    Księgowa

    obsługa księgowa klientów spółkiWymagania konieczne:Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brakWymagania inne:znajomość języka angielskiego, prawo...