Our Team

Księgowa / Księgowy

Praca: Księgowa / Księgowy

Nasz klient znana trójmiejska firma z branży hotelarsko-restauracyjnej

poszukuje kandydatów na stanowisko

Lokalizacja: Gdańsk
Opis stanowiska:
  • Weryfikacja, dekretacja i ewidencja dokumentów księgowych,
  • Księgowanie faktur zakupu, list płac, wyciągów bankowych,
  • Rozliczanie sprzedaży,
  • Obsługa zobowiązań i płatności,
  • Uzgadnianie obrotów i sald kont księgowych.
Wymagania:
  • Znajomość programu OPTIMA,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Doświadczenie w pracy w pełnej księgowości (księgi handlowe),
  • Znajomość prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości,
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu płac i ubezpieczeń społecznych.
Oferujemy:
  • Prace w nowocześnie zarządzanej stabilnej firmie,
  • Zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę.